تبلیغات
lokpok - ترفندهای پول درآوردن از طریق اینستاگرام

lokpok

داشتن ۱۳۰ میلیون کاربر فعال در همه جهان یکی از بهترین و قانع کننده ترین دلایل برای کسب درآمد از اینستاگرام است.
اینستاگرام کار خود را با اشتراگ گذاری عکس جالب شروع کرد. ولی بعد از مدتی امکانات خود را توسعه و به کاربران امکان به اشتراک گذاشتن فیلم دیدنی های ۱۵ ثانیه ای را هم داد. همین خصوصیت به کاربر یاری می نماید تا بیزینس را رونق ببخشد از طریق این شبکه اجتماعی درآمدزایی داشته باشد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

برای این منظور، باید در همان ابتدا دو کار را انجام دهید:

۱. تعداد فالوئرهای خود را ارتقا دهید
این کار ضرورت بسیاری دارد. فالوئرهای شما در اینستاگرام در واقع مشتری های بالقوه هستند . پس ، ابتدا به دنبال راهی برای افزایش تعداد فالوئرهای واقعی باشید. منظور از «واقعی» افرادی هستند که کار دارند پیج های بیهوده نیستند.


۲. از هشتگ استفاده بکنید
از هشتگ های ساده خوانا استفاده بکنید تا فالوئرها به راحتی شما را پیدا کنند. هشتگ به شما این امکان را می دهد تا کاربرانی که دنبال کننده شما نیستند بتوانند پست شما را ببینند.
پیش از هرکاری این را بدانید که لینک ها در اینستاگرام قابل کلیک نیستند. اما اگر پست های اینستاگرام را در توئیتر، فیس بوک یا تامبلر به اشتراک بگذارید، می توانید روی آنها کلیک بکنید . لینک های شما باید به گونه ای باشند که به راحتی در حافظه کاربران اینستاگرام باقی بماند. بعلاوه، صفحه مقصد نیز باید برای نسخه تلفن همراه طراحی شده باشد.

از دیگر مزیت های کوتاه به یآدم اندنی بودن لینک ها این است که خودتان می توانید به راحتی آن را روی عکس جالب یا فیلم دیدنی ی موردنظر وارد بکنید .


در ادامه مطلب، ترفندهای فروش محصولات در این شبکه اجتماعی، ارائه خدمات به کاربران، معرفی فروش کتاب، فروش ربطه ای و کسب درآمد از طریق برگزاری وبینار در اینستاگرام را برایتان توضیح داده ایم.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

ترفندهای فروش محصولات در اینستاگرام


افزایش تعداد فهرست ایمیل
کار را با خیلی کردن تعداد دریافت کننده های ایمیل های گروهی شروع کنید. برای مخاطبین لینک هایی را ارسال بکنید که در صفحه آنها قطعا عکس زیبا یا فیلم دیدنی یی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید موجود است.


۱. لید مَگنت* را با اضافه کردن عکـس یا فیلم دیدنی کامل بکنید . به طور مثال، چنانچه قرار است کتاب الکترونیک بفروشید، از جلد آن اسکرین شات بگیرید. یا اگر فیلم زیبا ی آموزش ی ارائه می دهید، ۱۵ ثانیه از بخش جذاب آن را با کاربران به اشتراک بگذارید.

* لید مَگنت، محصول یا خدماتی است که فروشنده اینترنتی به مشتری بالقوه ارائه می دهد تا در عوض آدرس ایمیل او را دریافت نماید .


۲. پیام شخصی بسازید از کاربران بخواهید مشترک شما شوند. می توانید یک فیلم دیدنی ی ۱۵ ثانیه ای بسازید کاملا خلاصه به کاربران اینکه برای چه باید مشترک شما شوند را توضیح دهید.


۳. از طرف فالوئرها پاسخی دریافت می بکنید ؟ از کاربران اجازه بگیرید که آیا می توانید از جواب آنها برای تضمین بیشتر تبلیغ کار خود مصرف بکنید ؟ پس عکسی از بهترین فسمت جواب آنها بعلاوه نام و وب سایتشان بگیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۴. برخی از ترفندها کاربردهای محصول یا خدمات را برای کاربران بنویسید. این می تواند همچون تیزر تبلیغاتی عمل نماید سبب اشتیاق بیشتر کاربران برای یادگیری یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول بشود.


۵. از زیبا ترین بخش فرم اشتراک خود اسکرین شات بگیرید از مردم بپرسید که آیا تمایل دارند در توصیف این عکس زیبا با شما همراهی کنند.


فروش محصول
آیا محصول دیجیتال یا فیزیکی می فروشید؟ در اینجا برای فروش بیشتر آنها در اینستاگرام راهکارهایی برای شما داریم.


۶. در اینستاگرام پیش فروش راه بیندازید: با عکس زیبا یا فیلم جذاب ، تیزر تبلیغاتی از محصول تهیه بکنید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با این ترفند، مشتری را وسوسه می بکنید تا بداند چه محصولی را قرار است معرفی بکنید . برای اینکه کمی غلو کرده و کنجکاوی کاربر را بیشتر غلغلک داده باشید، برای محصول هشتگ هم تعریف بکنید .


۷. برای محصول خود فیلم جذاب ی تبلیغاتی ۱۵ ثانیه ای بسازید. این را در نظر داشته باشید که در این ۱۵ ثانیه باید بهترین خصوصیات ی محصول را معرفی بکنید و URL کوتاه شده وب سایت را هم اعلام بکنید .


۸. چنانچه از طرف مشتری ها فیلم زیبا یی دارید که از کالاها شما سپاسگزاری می نماید ، برای ضمانت بیشتر کیفیت محصول خود، آن را به صورت فیلـم در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۹. با عکـس مشتری ها و کاربرانی که از محصولات شما مصرف می کنند عکس زیبا ها را برای شما ارسال کرده اند، کلاژ بسازید در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید. برای آنها هشتگ هم تعریف بکنید .


۱۰. عکس جالب های اینستاگرام مشتری های خود را در آلبومی در وب سایت خود به اشتراک بگذارید. اما ابتدا از آنها مجوز بگیرید. با این کار به مشتری های اقطعا لی نشان می دهید چه افرادی مشتری های شما می باشند این به فروش بیشتر کمک می نماید .


راههای بازاریابی در اینستاگرام ,ترفندهای اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه


ارائه خدمات
اینستاگرام برای بیزینس هایی که بر پایه خدمات می باشند ، راهکارهای بسیاری دارد، فرق ی ندارد که طراح وب یا حسابدار باشید. در ادامه تعدادی از آنها را برایتان نوشته ایم که به گسترش شغل شما یاری می کنند.


۱۱. اینستاگرام را به پروفایلی برای ارائه سرویس به مشتری ها تبدیل بکنید . این کار می تواند با اشتراک گذاشتن اسکرین شات هایی از طراحی های گرافیکی شما، آخرین عروسی که آن را برگزار کرده اید یا فیلم زیبا یی از خواندن نامه ای از طرف یک مشتریِ راضی باشد. فرقی نمی نماید . با اهمیت این است از حساب کاربری ایستاگرام خود به عنوان سند خوب یت استفاده بکنید .


۱۲. مشتری های موردنظر را فالو بکنید تمام کارهای آنها را مورد ارزیابی قرار دهید.


۱۳. برای خدمات تبلیغات بسازید. به طور مثال، می توانید در فیلـم ی ۱۵ ثانیه ای مشکلی را توضیح دهید بگویید محصول شما چگونه می تواند آن را برطرف نماید .


۱۴. از مشتری های بخواهید عکسی ثبت کنند که نشانگر مساله آنها در مصرف از هشتگ خاصی است. در عوض هم به آنها اعلام بکنید که برنده، به مدت ۳۰ دقیقه مشاوره از شما دریافت خواهد کرد. برنده، مشتری شما خواهد شد و محصول شما را خریداری خواهد کرد. بازنده مشتاق می شود تا بیشتر در مورد شما بداند.


۱۵. از نامه های قدردانی مشتری ها عکـس بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


تبلیغ فروش کتاب
چنانچه نویسنده کتاب یا فقط فروشنده کتاب های مختلف هستید، ممکن است راهکارهای زیر به شما یاری کند تا مشتری های بیشتری برای پیدا بکنید .


۱۶. از نقد ها و نظرات منتقدان که به کتاب موردنظر ۵ ستاره داده اند، عکس زیبا بگیرید و به همراه بخشی از متن کتاب، با فالوئرها به اشتراک بگذارید. این کار به شما مجوز می دهد تا از زبان دیگران از کتاب یا محصول تعریف بکنید .


۱۷. از نوشته های جذاب کتاب عکـس بگیرید یا از نوشته های آن تصویر سازی بکنید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. این باعث تشویق بیشتر خواننده برای خرید کتاب می شود.


۱۸. مسائل تصویر ی از متن کتاب تهیه بکنید که تنها در صورت تحقیق متن کتاب بتوان به آنها جواب داد. می توانید برای یاری به کاربر، صفحه ای که سوال را از آن بیرون کشیده اید، ذکر بکنید تا سبب شادی کاربر بشود.


۱۹. از فروش های ویژه و تخفیف های عکس جالب بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۰. اگر نویسنده کتاب هستید، بخشی از کتاب را خودتان بخوانید به صورت فیلم زیبا ی ۱۵ ثانیه ای در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید.


راههای بازاریابی در اینستاگرام , درآمدزایی از اینستاگرام

کسب و کار در اینستاگرام


برگزاری وبینار
برگزاری وبینار یکی از بهترین آموزش ها برای فروش محصول است. این نحوه بسیار بهتر از ایمیل و وب سایت جواب می دهد. هر چه تعداد حاضرین در سمینارهای آنلاین بیشتر باشد، درصد فروش بیشتر خواهد بود. برای اصلاح وبینار در ادامه چند ترفند نوشته ایم.


۲۱. برای وبینار فیلـم ی ۱۵ ثانیه ای تبلیغاتی بسازید. چنانچه این فیلم جذاب از برنامه اصلی باشد بسیار بهتر است تا بتواند اشتیاق حاضرین را نیز به بهتر ی نمایش دهد.


۲۲. در مورد تاریخ وبینار گرافیک های یادآوری ارسال بکنید . همین طور ، گرافیک هایی برای نمایش زنده بودن وبینار بسازید و به اشتراک بگذارید.


۲۳. اگر از وبینار قبلی، بازخورد خوب و مثبتی دریافت کردید، از آن عکس جالب بگیرید و با کاربران به اشتراک بگذارید.


۲۴. از چیزهایی که فقط شرکـت کننده ها در وبینار به طور رایگان دریافت می کنند عکـس بگیرید و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


۲۵. چنانچه در وبینار بیشتر از سخن گو دارید (همچون هنگ اوت گوگل پلاس) از چهره تمام آنها عکس جالب بگیرید و به صورت کلاژ در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.


افزایش فروش رابطه ای
فروش رابطه ای یک نحوه بازاریابی است که مالک بیزینس به واسطه ها برای معرفی بازدیدکنندگان یا خریداران جدید ، انعام می دهد. این سیـستم چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه، ناشر مشتری. برای گسترش فروش رابطه ای از طریق اینستاگرام می توانید ازروش های زیر یاری بگیرید.


مد نظر داشته باشید که برای به اشتراک گذاری هر کدام از لینک ها دو مورد در اختیار دارید: لینک کردن به نقد هایی که برای محصول فروش رابطه ای نوشته شده اند یا لینک به محصول اصلی. اگر از لینک های رابطه ای استفاده می بکنید باید مسائل زیر را در نظر داشته باشید.


۲۶. علاقه اشتیاق واقعی از خرید محصولی که برای آن واسطه شده اید را با عکس و فیلم زیبا های زیاد نشان دهید تا فالوئرها را برای داشتن آن محصول تحریک بکنید .


۲۷. عکس زیبا یا فیلم جالب یی از نتیجه یا کاربرد محصول خریداری شده در اینستاگرام بگذارید. کاربران از اینکه نظرات فردی که قبلا از محصول موردنظرشان استفاده کرده و نتیجه بهتر آن را دیده باشد، استقبال می کنند.


۲۸. فیلـم ی ۱۵ ثانیه ای بسازید تا کاربر مشتاق شود به لینک موردنظر شما برود و در مورد محصول مورد تبلیغ شما بیشتر تحقیق و اطلاعات کسب نماید .


۲۹. اگر از بین فالوئرها، کاربرانی می باشند که می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند، اسکرین شات هایی از نماینده های دیگر که زیرمجموعه چرخه رابطه ای شما و نماینده دوم فروش بعد از شما هستند را با آنها به اشتراک بگذارید تا بیشتر به این کار جذب شوند.


۳۰. برای افرادی که از طریق فروش رابطه ای شما خرید می کنند جایزه در نظر بگیرید. از جایزه ها فیلم جالب ۱۵ ثانیه ای بگیرید و با کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات() 
micamccollom.hatenablog.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 01:16 ب.ظ
It's hard to come by experienced people in this particular topic, however, you
seem like you know what you're talking about!
Thanks
محمد
چهارشنبه 7 بهمن 1394 12:32 ق.ظ

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile14

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile13
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر